Rahvusvaheline koostöö

 25.-27.10.2018 Tiina Freimann osales 7. rahvusvahelisel õendusjuhtimise konverentsil Türgis. Konverentsi ajal leidis aset mitu olulist kohtumist, mille käigus jagati teavet, tehti edasisi plaane ja arutati koostöövõimalusi.

Tiina Iris

Fotol: Tiina Freimann ja ENDA president Iris Meyenburg-Altwarg.

Tiina ja Lisbeth

Fotol: Tiina Freimann ja ENDA kongressi 2019 teaduskomisjoni liige professor Lisbeth Fagerström.

Tiina Läti kolleegid

Fotol: Tiina Freimann koos Läti Ülikooli Riia meditsiinikolledži õendusosakonna juhtidega.

 

11.10.2018  Toimus ENDA juhatuse ja ENDA kongressi korralduskomisjoni Skype koosolek. Valminud on kongressi koduleht ja abstrakte saab esitada alates novembrikuu algusest. Teadusrühmal oli esitada muljetavaldav peaesinejate loetelu ning arutelu toimus ka osavõtumaksu ja võimalike sponsorite üle. Kongressi lisandväärtuseks on kindlasti see, et osalejatel on võimalik külastada Helsingi ülikooli haigla vastvalminud lastekliinikut.

 

 29.08.2018 ENDA uus põhikiri on jõudnud kinnitamisele. ENDA põhikiri

 

28.05.2018 Skype koosolek ENDA kongressi korraldamiseks Helsingis 2019. aastal. Professor Arja Häggman-Laitila on kongressi korralduskomisjoni teadusrühma esimees. Teadusrühmas osalevad professor Lisbeth Fagerström, doktor Riitta Meretoja, doktor Raija Kontio jt.

 

19.-20.04.2018 Juhatuse esinaine Tiina Freimann osales ENDA koosolekul, kus lepiti kokku EÕJÜ liitumistingimused ENDAga ja osalemine ENDA juhatuse töös.

 

12.-14.10.2017 Juhatuse liikmed Tiina Freimann ja Aleksei Gaidajenko osalesid Euroopa Õendusjuhtide Ühingu (European Nurse Directors Association – ENDA) kongressil. ENDA presidenti Iris Meyenburg-Altwarg’i (fotol paremalt kolmas) teavitati EÕJÜ asutamisest. Kohapeal arutati edasise koostöö võimalusi.

ENDA 2017

ENDA 2017 1